Výživné
DISKUSE INFORMACE
Střídavka - střídavá výchova neboli střídavá péče o děti po rozvodu

rodič.eu

Stat zavrhnul manželstvi a podporuje slepice

Článek Ladislava Větvičky na vetvicka.blog.idnes.cz (listopad 2014)
A je to tak spravne, bo to odpovida dluhodobemu programu multykulturniho marxistyckeho socializmu, jehož cilem je likvidace rodiny, manželstvi a naroda. Ja, jako šef Mordoru, tento trend samozřejmě podporuju.

V normalnich zemich, kaj funguju přirozene vztahy včetně vztahu mezi chlopem a robu, neegzystuju žadne minymalni mzdy, podpory v nezaměstnanosti ani žadne duchody placene statem. Robiš, tuž dostavaš prachy. Nerobiš, nedostaneš nic. Starej se, abys našel robotu, jinak scypneš. Tak samo s duchodem. Kdo si našporoval v mladi, tak ve staři cosik ma. Kdo si nenašporoval, musi se starat sam. Proto rodiny žiju pohromadě, staři se staraju o fazol a kobzol na zahradce a krmi bravka. Mladi chodi do roboty, aby byla jakasik hotovost v baraku. A děcka pomahaju, žadne čuměni do tableta nebo na fejsbuček.

V takem systemu musi byt roba zodpovědna, bo si vybira chlopa na cely život. Neni možne narobit si hromadu děcek a pak jim najit noveho fotra, bo ten stary se ji už nelibi. Rozvodovost v takem systemu je nizka, rodiny žiju pokupě a když ma v rodině kdosik problem, ostatni mu pomožu, bo stat tu neni od teho, aby se o kohokoliv staral. Stat tu je od teho, aby pomoci armady chranil lidi před hovadama zvenku a pomoci policajtu před hovadama zevnitř. V takem systemu je chlop chlopem, roba robu, a nikoho nenapadnu take zhovadilosti, jako že ve firmě, v havirni, ve slevarni ma byt polovina bab a tak podobně.

Naš system, kery dluhodobě prosazujeme my všeci z Bilderberga, pomaha likvidovat tyto tradyčni vztahy, z chlopu robi baby a z bab robi slepice.

Taka typicka česka slepica se poflakuje do třiceti po světě a studuje nejruznějši multykulturni jedy jako feminyzmus, rovne přiležitosti a jine blaboly. Ve třiceti se divi, že ju žadny normalni chlop nechce a tak skoči po prvnim idyjotovi, od kereho si necha zrobit děcko, bo kamošky řikaly, že biologicke hodiny su tu. Za tři roky taka slepica zjisti, že vychova děcek neni taka sranda, ten idyjot, kereho si zebrala je opravdu idyjot, rozvede se a začne hledat jineho pitomca, kery by živil jeji děcka. A bo je to nezodpovědna slepica, ten idyjot, kereho si předtym blbě vybrala, ji ani neni schopny platit alimenty, bo ma co robit, aby zaplatil svoje naklady.

Kdysik davno by taka slepka pošla hlady. Dneska mame naštěsti nove multykulturni zakony připravovane levicovu vladu, schvalovane levicovym parlamentem a podepisovane levicovym prezidentem, kere ustanovi, že se o taku slepicu postarame my všeci. Když ji ten jeji idyjot nepošle alimenty, zaplatime je my. Takže dneska se už vlastně nemusi ani vdavat, može si narobit děcek kolik chce, a my ji to všecko zaplatime. Statni uřednici odhaduju tuto platbu na milijardu ročně. Když cosik odhaduje statni uřednik, možeme si byt jisti, že to budu milijardy tři.

A tak to ma byt, bo přesně tak si to multykulturni Mordor naplanoval. Dalši hřebik do rakve normalni společnosti je zaraženy.

Ladislav Větvička, hlasatel Mlade Fronty Fčil, BilderbergSdílet

Reklama:

PŘIDAT K OBLÍBENÝM [CNW:Counter] MAIL@VYZIVNE.INFO